Tomasz Mikołajczyk 780x510
Jeden z twórców marki Duelist. Z wykształcenia inżynier, z zamiłowania perfekcjonista. Uwielbia, jak coś gra "w każdym calu" - ponadto człowiek miliona zainteresowań, który nigdy się nie nudzi. Dużo chlapie jęzorem - często niekoniecznie na temat. Trzeba brać poprawkę na jego "specyficzne" ironiczne i cyniczne poczucie humoru. Człowiek zajawka - jak 4 lata temu złapał bakcyla na punkcie kosmetyków, tak do dzisiaj go nie opuszcza. Nie ma u niego opcji "może być" - albo jest zajebiście, albo do kosza.

TOMASZ MIKOŁAJCZYK

Przemysław Sakowicz 780x510
Kolejny odpowiedzialny za Team Duelist. Hedonista do szpiku kości. Jeżeli coś ma być zrobione to będzie - późno, ale będzie. Wykształcenie jakieś jest, osiągnięcia pewnie też, branże głównie IT. Z zamiłowania człowiek lasu i miłośnik przebywania z dala od cywilizacji.

PRZEMYSŁAW SAKOWICZ

Adam Koziński 780x510
Człowiek po czterdziestce mieszkający tam gdzie kończy się asfalt, z wykształcenia monter układów elektronicznych i na tym montowanie się kończy a zaczyna przygoda zwana życiem. Po 20 latach pracy na etacie przyszedł czas na własny biznes, w wieku 40 lat stałem się fotografem i do tego jeszcze kreatywnym we własnym małym biznesie. Głowa pełna nie tylko fotograficznych pomysłów oraz ogromnym dystansem do siebie i otoczenia.

ADAM KOZIŃSKI

Karol Pastucha 780x510
Zacznijmy od tego, iż gdyby urodził się w średniowieczu , byłby alchemikiem. Jest pozytywnym, szczerym do bólu i pełnym energii facetem, który chce aby kosmetyki męskie, nie tylko te do brody, stały się codziennym atrybutem faceta XXI wieku, a nie epizodycznymi historiami od święta. Najważniejsze na co zwraca uwagę to skład, a w zasadzie jego naturalność. Nie znosi SLSów, parabenów i innych sztucznych rzeczy które tylko paradoksalnie podkręcają kosmetyk.

KAROL PASTUCHA

Tom Horn 780x510
Tom jest nie tylko charakterystycznym i wzbudzającym zainteresowanie brodaczem. Jest przede wszystkim niesamowitą osobą. Z pozoru twardy i bezkompromisowy. Pokryty tatuażami i bliznami człowiek, który z niejednego pieca jadł chleb. Miłośnik motoryzacji i obieżyświat. Jednocześnie romantyk i kochający mąż. Człowiek, który dla bliskich i znajomych potrafi poświęcić to co ma najcenniejszego - swój czas.

TOM HORN

Radosław Palacz 780x510
Stylowy, zabawny i niezwykle pozytywny facet. O sobie mówi, że jest szczęśliwym człowiekiem, bo może robić to co kocha. W rozmowie z nami zaznaczył, że nigdy nie reprezentowałaby czegoś w co nie wierzy - dlatego zdecydował się nawiązać z nami współpracę, bo wie, że kosmetyki marki Duelist to produkty najwyższej jakości. Uczestnik programu Big Brother - nasz brodaty celebryta :)

RADOSŁAW PALACZ

Kawa 60x60
1565

LITRÓW KAWY

Joint 60x60
48

WYPALONYCH JOINTÓW

Whisky 60x60
2486

LITRÓW WHISKY

Broda 60x60
2189

URATOWANYCH BRÓD

parallax background

Nasz zespół

SKLEP
  • Sign up
Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
We do not share your personal details with anyone.